Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet velem?

Szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista vagyok! Multhet hetvgen golyataborban vettem reszt, ahol kb 3 nap alatt 12 orat aludtam, de nem volt semmi bajom, annyi hogy nagyon faradtak voltunk, este nyilvan meghuztuk a bulikat, jol ereztuk magunkat! De miuzan hazamentem lefekudtem aludni, es este ugy keltem hogy rosszul vagyok, feltem, ugy ereztem h el fogok ajulni, hogy ki fogom hivni a mentoket.. nagyon magas volt a vernyomasom es a pulzusom is.. de aztan elmult.. masnap viszont felve ugy keltem, hogy megimt ram fog jonni, megint rosszul leszek, de ez nem tortent meg, csak sokszor erzem, hogy nyomott vagyok, mintha kicsit kulon allnek a valosagtol, hogy ugy kemlelem a dolgokat de nem erzem magam benne.. egyebkent golyatabor elott lazas voltam, de golyataborra meggogyultam! Es erzek meg neha a labamban ilyen enyhe bizsergest, mintha faradt lenne.. meg neha ilyen hideg meleg erzes valtakozik bennem, inkbb az hogy nagyon melegem van.. 11 evet vizilabadztam, most is konditerembe jarok, ott ezek a tunetek nem erosodnek edzesre.. elmentem orvosomhoz aki pihenest ajanlott illetve mondta hogy lehet felborult a bioritmusom.. de kiirt vervetelre es vizeletre amire penteken megyek.. egyebkent szedek sok vitamint, supradynt is iszom, “nyugi” teat is! Csak fura ez az erzes es elegge megbolondit, felek hogy valami komoly bajom van.. alvas kozbe nincs semmi problemam, atalszom az estet.. picit elszomorit ez a teny, mintha nem tudnek teljes eletet elni

2019. szept. 14. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most jött ki a kimerültség, bioritmus felborulása. A vizsgálatok fontosak természetesen.
2019. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima kimerültség. Kb gimis korunkban minden osztálykiránduláson ez volt.
2019. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ahogyan írták már, a fáradságtól volt. A lényeg, h ez az eset ne váljon benned félelemmé. A bulik miatt volt és kész. Jobbulást!
2019. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a zold pacsi mindenkinek, koszonom a megnyugtato valaszokat!:)
2019. szept. 14. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!