Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás vagyok, lázas, torkom...

Náthás vagyok, lázas, torkom fáj. Mit tegyek? Pánikba vagyok esve.

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a torkom, alig tudok nyelni. Tegnap voltam gyógyszertárban, és neo angínt vettem. Tegnap bevettem therafultot, mámára totálisan oda vagyok. Náthás vagyok, hol az egyik hol a másik fülem be van dugolva picit, amit nagyon utálom, és allergiás vagyok arra. Nasonex orrsprayt használok.

Munkában fáztam meg, a kollegám beteg.

Máma elmentem orvoshoz, megnézte a torkomat, és tisztára be van gyulladva. Kiírt OSPAMOX antibiotikumot, és vettem probiotikumot. 37,5 - 38 lázam van. Égek szó szerint. Iszonyatosan érzem magam.,


Depressziós vagyok.


2019. szept. 20. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Igyál forró mézes-citromos teát, aztán szopogass Strepsilst.

A Nurofen láz és fájdalom ellen hatásos.

És érdemes lenne aludni is.

2019. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeded rendesen a felírt gyógyszet, hamar javulni kezdesz. Feküdj egész nap, igyál sok citromos teát! Ezen most át kell esni, tudom kellemetlen, de nem halálos, fel a fejjel! Jobbulást!
2019. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szedek mindent amit felírt az antibiotikumot. Neo angint is, strepsilst, multivitamint.


Mit vegyek be estére? Csak panadol és therafult van otthon.

2019. szept. 20. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok mézet. Ha majd hátsófali infarktusod lesz ÉS mellé tüdőgyulladásod, akkor ráérsz pánikolni. A nátha nem halálos.
2019. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen hátsófali? Néha fáj a mellkasomnál, mikor köhögök, vagy veszek mély levegőt
2019. szept. 20. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi baj! Megfáztál,ennyi. Nincs mit ragozni. 4-6 óránként egyél panadolt, szedd be rendesen a gyógyszert, esetleg ki egészítheted egy kis c-vitaminnal. Igyál sok meleg teát, forró leves,és ugye bármi amit meg kívánsz, húzzál meleg zoknit a lábára öltözz fel rendesen és takarózz be nyakig és hadd hogy izzadj, ettől sokkal jobban leszel, nézz egy jó filmet!! 🙂🙂

..... jobbulást!......

2019. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem "megfáztál", hanem elkaptál egy vírust. Velem is volt ilyen, de engem nem írt ki az orvos, én Rubopfent szedtem...
2019. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!