Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek vajon mire...

Ezek a tünetek vajon mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Kb 1 eve kezdodott fejfajassal. Ez nem szokvanyos jellegu fejfajas hanem inkabb amolyan gorcsos es jobb oldalon erzem. A fejem tetejen erzem egy teruleten picit jobb oldalon Es neha a szemem kornyeken es homlokomon 1 pontban szinten ugyan azon a felen. Van hogy eleg bizsergo erzes van a fejboromon. Amolyan hangyazos, folrg ha a fejboromhoz erek. De ez 1-2 nap alatt mulni szokott. Aztan vissza visszater. A fulem is zug, bug, neha cseng is.. Ez inkabb este a csendben zavar. Ez mondjuk nemreg kezdodott. Ezek mellett neha szedulok is. Ez nem forgo jellegu szedules hanem inkabb olyan mintha reszeg lennek es megingok. Mr vizsgalatra van beutalom de nagyon felek megmondom oszinten. Ezen kivul a nyakam eleg feszes es ha jobb oldalon megmyomkodom akkor ezt a fajta fajdalmat amit leirtam ki tudom vele valtani.. Gorcsosen beleszur az emlitett pontokon a fejemben. Tudom itt senki nem orvos, de ha a nyakam nyomasaval elojon ez a fajdalom akkor nyaki eredetu vagy akar agyi is lehet? Szemeszeten voltam, neztek szemnyomast, szemfeneket, minden oke. Vernyomasom is jo.
2019. szept. 21. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg lehet még szorongás is a háttérben a tüneteid alapján.

[link]

2019. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!