Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? 17/L

Figyelt kérdés

-fejfájás,fül fájás

-állandó szédülés

-bal kéz zsibbadása válltól az ujjpercekig

-gyomorégés,

étvágytalanság

-fáradékonyság



2019. máj. 13. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyomorégés és az étvágytalanság két külön tünet lehet. A többit én akkor tapasztalom, ha lemerevednek a nyaki izmaim és ez okozza egy idő után a fülzúgást, a migrént, a kar zsibbadást, a fáradékonyságot. Persze egy idő után már nem csak a nyaki izmok merevednek be, hanem a csuklyásizmok és körben az izmok a lapocka körül. Ez sok fiatalnak okoz gondot a helytelen fejtartás miatt. Ugyanilyen panaszokkal többször is voltam orvosnál. Ezeket mondta okoknak, kaptam fájdalomcsillapítót és izomlazítót. Emellett javasolt még gyógymasszázst, gyógytornát és rendszeres úszást is. Nem vagyok orvos, így nem tudlak a távolból diagnosztizálni, de neked is lehet ez a bajod. Nem veszítesz semmit ha elmész orvoshoz.
2019. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyomorégés és étvágytalanság lehet pl. refluxtól, háziorvoshoz kellene első körben menned, a többi tünet lehet fülészeti és orthopédiai betegség is, tehát ki kell vizsgáltatnod.
2019. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Terhes vagy és esetleg valami vírust is elkaphattál.

(Egy orvos)

2019. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!