Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen mennstruációja?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20éves vagyok és 3 hónapja nincs normális menstruációm. Első hónapban kimaradt az ovulációm és a menstruációm is voltam dokinál kaptam szurit, megjött de csak barnázás, második hónapban ugyan úgy csak barnázás és a harmadik hónapban is. Voltam dokinál megnézett UH nemlátott semmit annyit mondott kicsit lekell fogynom. Oké tény hogy nem vagyok sovány de eddig megjött minden hónapban rendesen a menstruációm. Nemtudom mit csináljak terhes nem vagyok 100%. Attól rettegek nincs e méhnyakrákom :/ szerintetek? Volt valakinek ilyen?
2019. szept. 22. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy rákos, az orvos csak megmondta volna. Lehet stressztől is. Vagy ha történt vmi változás az életedben, az életmódodban.
2019. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk eléggé stresszes életet élek, minden nap idegeskedek.
2019. szept. 22. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltál endokrinológusnál?

TSH, progeszteron és ösztrogént néztek? Lehet, hogy felborultak a hormonjaid. Engem is elküldött a háziorvos, hogy semmi bajom, aztán amikor magamtól elmentem vérvizsgálatra kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, ami elhúzta a progeszteronomat, ami miatt elcsesződött a menstruációm.


Nem mondom, hogy neked az van. Csak hogy lehet nem árt megnézetni. Ha stresszes vagy, akkor az befolyásolhatja a cortisol szintedet, ami szintén összefüggésben van a feljebb felsorolt szervekkel. Ha elmész megnézetni kérd, hogy 3 pontos cortisol vizsgálatot csináljanak, ne 1-eset.

2019. szept. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!