Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komolyabb lehet a baj vagy...

Komolyabb lehet a baj vagy egyszerű hasmenés?

Figyelt kérdés
Szombat éjszaka óta megy a hasam. Semmi láz vagy rossz közérzet nem társul hozzá, mintha teljesen rendben lenne minden. Időnként a hasam alja rettenetesen begörcsöl ilyenkor szaladok a wc-re. Tegnap éjszaka szerintem vér is volt keveredve benne. Piritóst, kekszet, rizset eszek, vizet és kamillateát iszok+ normaflor. Normális hogy négy nap alatt nem múlt még el?

2019. szept. 24. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, holnap menj el háziorvoshoz!
2019. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy szombat hajnalban aluljárós gyrost ettem arra is gondoltam hogy ételmérgezés
2019. szept. 24. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 4 napja diétásan eszel, és még ugyanott tartasz, akkor nagyobb a baj.

Velem is előfordult, hogy a délben megevett halászlé után délután 5-ször, és másnap is 6-szor mentem WC-re. De lecsengett, ahogy kiürült belőlem.

A vér különösen ijesztően hangzik, ha nincs aranyered!

2019. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Velem is ez van, csak vasárnap este óta...


Már azt hittem elmúlt, erre most görcsöl a hasam és hasmenésem van....


Szerintem valami vírus, először én is romlott ételre gyanakodtam, mert ettem egy kétes eredetű ételt, de az nem tartana eddig, főleg nem ma. Max. csak rásegített..


Most van valami vírus az iskolákban, lehet valami olyat szedtünk be. Hallottam, hogy volt olyan gyerek, aki az iskolában fosta összeagát moatta. Na nem gúnyból, sajnálom.

2019. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Másrészt már szombaton csikart a hasam, úgyhogy biztos vírus...


Az a legrosszabb, mikor görcsöl, hányingered van, fájdalmaid, de nem jön ki belőled, hanem szenvedsz és csak egy óra múlva...


Én kénytelen leszek holnap menni, nem tudom, mi lesz, ha ott jön rám... Szerintem akkor kimegyek a vasútra, ott van wc és az első vonattal hazajövök... Meg nem eszek semmit.

Ráadásul van a családban általános iskolás, úgyhogy tuti valami sz.r,nár megint...

2019. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!