Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ebből komolyabb bajom?...

Lehet ebből komolyabb bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Három napja, pontosabban szombat estétől iszonyatosan fáj a hasam. Ehhez társult tegnap a hasmenés, ami azóta sem múlt el. Vettem be már Imodiumot, tegnap kettőt, ma egyet, de semmi haszon. Tegnap a székletem savas volt, mára ez kicsivel jobb. Ma se erőm, se étvágyam nem volt, a hasam folyamat görcsölt. Délután ettem egy keveset, de nem állt meg bennem. Hagyjam, hátha mégis elmúlik, csak ki kell ürüljenek a szervezetemből a toxinok, vagy menjek orvoshoz? Ez már ételmérgezés?

2018. febr. 13. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mit kell eddig húzni?
2018. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először úgy voltam vele, hogy biztosan sokat ettem. Utána a hasmenésnél valószínű elrontottam valamivel a gyomrom. S mivel hányás, láz nem társult a tünetekhez, nem vettem túl komolyan őket. Most vettem be még egy Imodiumot. Reménykedek, hátha nem kell orvoshoz fordulnom.
2018. febr. 13. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányszor van hasmenésed egy nap? Hasfogót nem kellene szedned, ha valószínű vírus vagy baktérium felelős a tünetekért. Az "ez már ételmérgezés" szöveget pedig nem értem.
2018. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha harom napja iszonyatosan fáj a hasad, nem kellene "csodara" várni, hanem mielőbb orvoshoz menni.
2018. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Naponta kábé olyan négy-ötször megy,s tiszta híg. Kora délután úgy tűnt, hogy javult, és végre elállt, de amint ettem egy keveset, kezdődött minden elölről. Az ételmérgezést azért kérdeztem, mert az én esetemnél nincs hányás, és itt a legtöbb ilyen típusú kérdésben azt válaszolták, hogy ha nincs hányás, akkor nem ételmérgezés, hanem csak egyszerűen elrontottad valamivel a hasad.
2018. febr. 13. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy vírus, ami a hasfogó miatt jól elszaporodhatott benned...
2018. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!