Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez gégerák lenne?

Ez gégerák lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok. A panaszom augusztus elején kezdődött. Egy táborban megfáztam, kezdtem köhögni meg taknyolni csúnyán fogalmazva. Azóta szedtem abtibiotikumot de a köhögés nem múlt el. Okozott mellkasi fájdalmat is de az csak pár napig volt jelen, akkor tüdőgyulladásra gyanakodtam. Visszamentem a dokihoz, ő mondta nem az, csak simán nem tud a váladék felszabadulni mert dohányzom és azért tart tovább a köhögés szóval ne féljek. De, hogyne félnék, lassan 2 hónapja köhögök meg ami a hab a tortán, hogy nyelés a torkomban bal oldalt fájdalmas és a gégerák tünetei között az el nem múló köhögés meg az egyoldali nyelési fájdalom is ott van. Csúnyán hipochonder vagyok de ez szerintem mindenkit beszaratna. Mit tegyek?

2019. szept. 26. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A köhögés makacs, sokáig tart. De a hipochonderség és a dohányzás önellentmondás. Ha annyira félsz a haláltól, akkor ne vidd magad bele. Az orvosnak mondd, hogy aggódsz, kérjél beutalót tüdőröntgenre, ilyen tartós köhögésnél azt szoktak csináltatni. A gégészetre is elmehetsz a háziorvostól függetlenül.
2019. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy a bal mandulám nagyobb, valószínű amiatt fáj a nyelés, mert pont bal oldalt fáj.
2019. szept. 26. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjél gégészhez, és ő majd szakszerűen ítéli meg, esetleg újabb antibiotikumot ad. De én azért nem hagynám ki a tüdőröntgent se.
2019. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégére nálunk beutaló, ifőpont se kell. Nézesd meg. De!!! Ne dohányozz! A közeli rokoni-baráti társaságomból 2 ev alatt 4-en haltak meg gége-tüdőrákban 45-55 év között. Szóval ez nem játék.
2019. szept. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!