Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Budapestiek! Nektek nem fàj a...

Budapestiek! Nektek nem fàj a torkotok a levegotol?

Figyelt kérdés
Akarhanyszor kimegyek a szabad levegore egybol elkezd kaparni,mardosni a torkom teteje. Itthon levegotisztitot(jo minosegut) hasznalok. Szerintetek mar nagyon hozza szoktam a levegotisztitos tiszta levegohoz? Koszi,elore is a valaszokat.

2019. szept. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kiugróan magas az érték, valószínűleg csak túl kényes vagy.

[link]

2019. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lópikulát nem rossz a levegő minősége! Borzasztó! Tegnap mostam az autót, ma reggelre tiszta mocsok az egész és csak a harmat érte, az összeszedte a koszt, majd rászáradt.

Én csak látogatóban vagyok itt 2 hétre, de ez a büdös levegő tarthatatlan. A lakosoknak már rég tenniük kellett volna valamit... Autópálya közepén a dugóban jobb a levegő.

2019. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is az a besorolás is véleményes, ki mondja meg hogy mi az ami még jó és mi az ami már nem? Ha sétálok negyed órát, keserű a szám a kipufogógáztól. Nekem ez már sok, de aki ebbe született annak a még mostani helyzet is jó.
2019. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy a szmogtérkép szerint ugyanannyi ott a szmog, mint bármelyik nagyobb város környékén...
2019. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem normális
2019. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!