Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fontos szerintetek megfertőződ...

Fontos szerintetek megfertőződhetett a kislányom vagy én?

Figyelt kérdés
Ma az unokatestvérem kisfia roszul lett elvesztette az eszméletét aztán elkezdett rángatózni az egész teste az anyja anyira megrémült, hogy én fogtam a kicsit. Kihívtuk a mentőt kiderült hogy virusos agyhártya gyulladasa van és nekem is van egy 1éves lányom aki szintén ott volt velem érintkezett velem miutan en a kisbabaval félek hogy esetleg megfertőzhettem lehetséges ez vigyem orvoshoz holnap?

2019. szept. 29. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az agyhártyagyulladás nem játék. Szerintem mindenképp beszéljetek holnap reggel orvossal erről.
2019. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vírusos meningitis bizony tud járványszerűen terjedni. Szerintem menj el az orvoshoz.
2019. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek az orvoshoz már csak az érintkezés miatt is. De a mi baráti körünkbe is előfordult mi 8an voltunk ebből 1 lett beteg és egyiküknek se lett baja de persze mi is voltunk dokinál.
2019. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hivd fol reggel a haziorvosat a gyereknek vagy ha pesti vagy a Bókay utcai Sote I. szamu gyermeklinikat. Utobbinal az ugyetes orvost kerdezd meg errol.

Nagyon nem tanacsolom, hogy azonna bevidd elozetes telefonalas nelkul, mert kabe akkor az ottlevo osszes gyereket vagy akar felnottet is fertozhetne!!! Elobb kerdezz, addig maradjatok otthon.

Masik lehetoseg, hogy szepen az unokatesoddal mar most akar fbn telon de beszelsz hogy a gyerek kezeloorvosat kerdezze mar meg, hogy mi legyen a tobbi a gyerekevel testi kontaktusba kerult szemellyel, kisgyerekkel akik ugyanott voltak??? Mert ezt a kezeloorvosnak tudnia kellene!

2019. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Biztos, hogy vírusos volt az az agyhártyagyulladás és nem bakteriális? Ha vírusos akkor nincs teendő, ha bakteriális akkor viszont antibiotikum profilaxisra van szükség minden kontakt személynek.
2019. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, kérdező? Mit mondott az orvos?
2019. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!