Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Bármilyen...

Mi bajom lehet? Bármilyen tipp segítene mert az orvosnak sincs fogalma róla és csak vaktában tapogatózik. Nagyon nem vagyok jól. Többi lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja volt egy elvileg vírusos hasmenesem ami nagyon leütött a labamról. 2 hétig úgy szédültem meg olyan gyenge voltam hogy nem tudtam kimenni a lakasból pedig a hasmenés 2 napig tartott összesen. Utana készült labor ami enyhe verszrgenységet mutatott. Oké ez az ok. Kaltam vasat és elfogadtam, hogy ettől vsgyok hulla fáradt és alig tudok felmenni a lepcsőn. Kezdtem javulni is. De egy hónapja nátha szerű tüneteim lettek allergiaval keverve és hőemelkedésem. Nem gondoltam, hogy komoly pihentem teát ittam, hol jobb volt hol rosszabb. Az erőm egyre fogyott. 5 napja a nátha szerű tüneteim elmúltak helyette émelygés ea fejfájás lett étvagytalansággal, szapora pulzussal kétszer kis hasmenesem is volt és ha csak az orvosig elmegyek majd elájulok. Volt mellkasröntgen, vérvetel, pajzsmirigyet is néztek benne, ekg, és véroxigént mértek, nyomkodták a hasamat, meghallgatták a tüdőmet meg a szívemet minden rendben. 37.2-37.5 a hőm. Mi a fene bakom lehet? Kaptam jobb híjjan beutalót a lázambulamciára bakterológiai vizsgalatra. Lehet több hét mire eredmény lesz. És bizonytalan, hogy kiderül e valami. Addig meg gyengülök. Ha volt valakinek hasonló és tudna ötletet adni milyen vizsgálat lenne hasznos az nagy segítség volna.
2019. okt. 1. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A lázat kivéve ezek a mértéktelen kávéfogyasztás tüneteinek tűnnek.
2019. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszom kávét meg kólát meg fekete teát.
2019. okt. 1. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
1 éve ilyenkor voltam ugyan így! Volt egy herpesz a számon, rá pár hétre pedig kezdődött hasmenés, szédülés és olyan gyengeség, hogy nem tudtam felkelni. Ha a WC-ig kimentem, majd össze estem. Jártam az orvosokat, kb. már hülyének néztek. Csináltak immunológiai vérképet is, 1 hónap alatt volt kész. Addig szépen gyengültem, mert semmit nem adtak rá. Majd egyik nap az ügyeletről az esetkocsi vitt el, annyira rosszul lettem a gyengeség miatt. A szívem is bedobogott durván már. Az immunológiai eredmény annyit mutatott, hogy átestem valami fertőzésen. De magasról tettek rá, hogy mi lehetett. Összesen 3 hónapig voltam táppénzen, mert felkelni nem volt erőm sokáig. Epstein barr vírust nem nézették meg Nálad? Mononucleozis? Nekem nem... Pedig utólag azt mondta ismerősöm, hogy lehet hasonló tünete. Illetve hasad vagy gyomrod nem fáj?? Nekem nem tisztázódott le a pontos ok... Viszont vagy 2 hete enyhén kezdődött nekem. És ismét herpesszel a számon és enyhe szédülés, 2 napos hasmenés. De nekem most nyombél gyulladásom van, tükrözéssel állapították meg a napokban. Szerintem tavaly is az volt, csak sokkal durvábban. Mert hasmenés, szédülés, rossz közérzet, rosszullét, étkezés utáni rosszullét, teltségérzés, depi, stb. Ilyesmit is okozhat. Próbálj venni erős immunerősítőt és vitamint. Muszáj, hogy le ne gyengülj jobban.
2019. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utulsó vagyok. A duodenitis is okoz szapora szívverést is és étvágytalanságot. Bélflórajavítót is szedj, bár biztosan használtad a hasmenéskor.
2019. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam a bakterológiai vizsgálaton. Nekem sosem volt még herpeszem. A hasammal bármi lehet....azzal 20 éve mindig van valami mert sokat szresszelek meg most vasat is szedtem és attól minden bajom volt. Az a vicc hogy pont most hagytam abba egy probiotikum kúrát 2 hétig biokultot szedtem. Erre 2 napra rá ez lett. Többet nem merek bevenni belőle. Szedek vitaminokat egészségesen táplálkozom. Fogalmam sincs mit tehetnék még magamért? :(
2019. okt. 1. 20:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Refluxom van sokat puffad a hasam meg fáj. Ez 20 éve így van változó intenzitással. Stressztől sokszor hasmenésem is van. De ez a gyengeség szapora pulzus meg hőemelkedés nem kísérte eddig.
2019. okt. 1. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Vastagbéltükrözés kell.
2019. okt. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kakálok véreset. Nem fogytam. Arra azért nem neveznék be. Egy ismerősömnek kilyukadt a bele tőle.
2019. okt. 2. 05:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt bakterológiai vizsgálat, széklet vizelet vizsgálat. Nem találtak semmit. A hőm meg a pulzusom lejjebb ment de annyira fáradt vagyok hogy sétálni is nehéz. :(
2019. okt. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!