Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ezek nem infarktus előjelei?

Ugye ezek nem infarktus előjelei?

Figyelt kérdés

Sokszor kell köszörülnöm a torkomat, illetve e mellkasom közepén/nyelőcsövem alján érzek egy diszkomfort, nem fájó, de fura érzést! Hányinger nincs, se rosszullét, ájulás! Viszont ma este felkeltem valamiért, és utána rá 2 percre elkapott egy halálfélelem szerű érzés, és felültem az ágyba, és éreztem hogy gyorsan ver a szívem! Utána lecsillapodott és vissza aludtam! Eddig sosem voltak ilyen tüneteim! Nem dohányzom, és nem iszok alkoholt semmit! Stresszes viszont vagyok! 18/F

Mit gondoltok?



2019. okt. 2. 13:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál 2 hete (nem ezzel), és 150-es vérnyomásom volt, hozzáteszem hogy ott izgultam is valamennyire! Családunkban van szívbeteg, és infarktusos is! Ráadásul elég közeli rokonok.. Nagyon közeliek..
2019. okt. 2. 13:15
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nem fáj a mellkasom, hanem egy fura érzést érzek ott! Mintha mentollal lenne bekenve vagy én nem is tudom jól megfogalmazni! Napi szinten kijárok minimum 1 órát bringázni! De tény hogy sokat ülök bent egy jó ideje!
2019. okt. 2. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg. Szerintem csak Stroke. Nem infarktus.
2019. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűbb a reflux, de a háziorvos majd megmondja ha felkeresed.
2019. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miaz hogy "csak" stroke??? Te most troll vagy vagy nem hozzáértő????
2019. okt. 2. 13:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Reflux lehet, érzek néha maró érzést is a torkomban! De az produkálhat ilyet?
2019. okt. 2. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is reflux, attól lehet torokköszörülés és mellkasi fájdalom is, vizsgáltasd ki magad.
2019. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen csak troll. Küldjek képet a farkamról?
2019. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon unatkozhatsz :D
2019. okt. 2. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!