Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körmöm alatt fekete csík?

Körmöm alatt fekete csík?

Figyelt kérdés
Körmöm alatt van egy rettentő kis minimális fekete csík, (csak a tetején). Nem melanóma, mert nem ível át a teljes kormomon, és nem is nagy kiterjedésű fekete. Tényleg rettentő pici és hajszál vékony. Levagtam mivel nől a körmöm nyilván, és a tetején volt. Azóta nemjott elő. Olvastam hogy sok embernek van, és kalcium hiány vagy ilyesmi okozza vagy betegség (gyulladás a testben). Elvileg mai napig nem tudják! Képet nem tudok sajnos csatolni mert már nincsen, de szerintetek mi lehetett? Linket tudok majd dobni a leírásban, mert neten fentvan!

#csík #kalcium #köröm melanoma
2019. okt. 2. 20:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ott az első kép! Csak nekem nincs ennyi! Csak egy kormomon van/volt 2db

2019. okt. 2. 20:38
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen és fogalmam sincs mitől. Angol oldal ír ekcémáról, szívbelhártya-gyulladásról, lupusról és egy pár másról is.

Kb 10 hónapja jön elő. 1-2 szokott lenni és lenő a körmömmel együtt és most pl. nincs is.

2019. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit megilyedtem most attól a szívbelhártya gyulladastol, ugyanis olvastam hogy tunete a bevérzések pl a talpon, és az igazság az, hogy nekem kB 2 hónapja (mikor kijott a körmöm alatt a csík) lett a sarkamon ilyen nagyon apró kis gombostufejnyi fekete pontok. Ugyanúgy mindkettőn! Nemtudom hogy ez bevérzés e vagy kosz ment alá, mindenesetre érdekes! Illetve pár napja feszítő érzés a mellkasomnal, de elvileg reflux beteg is vagyok amugy szóval franc se tudja! Bár annak a szívbelhartya gyulladásnak nagyon durva tünetei is vannak ahogy nézem! Amúgy én fórumokon azt olvastam hogy kijöhet sok stressztől is vagy magnézium hiánytól stb!
2019. okt. 2. 22:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked van valami tünete?
2019. okt. 2. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:

A szívbelhártya-gyulladásnak azért több tünete is van. Hosszan tartó láz és gyengeség.

Én elég szorongó vagyok. Magnéziumot szedek, nem hiszem, hogy a hiányától van. Ha az orvosok se tudják, mi hiába találhatunk.

2019. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Enis szorongó vagyok, ráadásul 18 éves mégcsak
2019. okt. 2. 23:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha szorongsz nagyon, akkor szeirintem attol is lehet! Vagy valami erzekenysegtol. Mert ahogy néztem, viszonylag sok embernek van ilyen
2019. okt. 3. 00:40
 8/11 A kérdező kommentje:

Volt egy angol fórum, ahol egy angol csávó elég sokat irt róla (lehet doki amúgy)

Ha mëgtalálom, akkor linkelem

2019. okt. 3. 00:42
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


Az Answer utána elég hosszan írt valamit az illető! Nemtudom, mennyire vagy jó angolos, de ha érdekel, és lefordítod, akkor a lényeget elkuldenéd? :D koszii

2019. okt. 3. 00:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak beleolvastam, de nem tűnik veszélyesnek. A körömágy azon a részen vékonyabb és ilyen vékony vérzések könnyebben kialakulnak emiatt.
2019. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!