Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet ilyen esetben...

Mit lehet ilyen esetben tenni? Rosszul vagyok annyira egy hete, hogy már nem bírok dolgozni menni. Az orvoshoz és pár vizsgálatra még nagy nehezen eljutottam. De már olyan állapotba kerültem, hogy a wcig ailg bírok elmenni. Többi lent.

Figyelt kérdés
Hányingerem van kavarog a gyomrom és az ájulás szélén állok. De nem jön sem a hányás sem a hasmenés. 1 hete ez van de eddig enyébb volt az érzés. Kérhetek ilyen esetben kórházi kivizsgálást a körzetitől? Monjuk nem tudom papírt hogy kapok hozzá mert lemenni már nem tudok érte. Ő meg nem hinném, hogy ki fog jönni. Sajnos semmilyen segítségem nincs aki elkísérne. Ha taxit hívnék is félek már a lépcsőházban összeesnék. Vagy várjak türelemmel mi lesz a történet vége? Kijön belőlem minden vagy megvárom amíg annyira rosszul leszek, hogy mentőt kell hívni? Monjuk ha elájulok itthon akkor annyi mert egyedül lakom. Tudom ez így nem tűnik súlyosnak de 1 hónapja hőemelkedésem van. Korábban megfázásnak tűnt de egy hete átváltott erre. Ezért komolyabb lehet a helyzet mint egy szimpla hasmenéses vírus. Teljesen le vagyok gyengülve. Persze az sincs kizárva hogy a két megbetegedésnek nincs köze egymáshoz csak pont egymás után jöttek. Ezért kéne a kivizsgálás mert az eddigi eredményekből semmi nem derült ki. Mi a fenét csináljak ebben a szituációban?
2019. okt. 3. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd ki az orvost!!
2019. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szövegértelmezés 0
2019. okt. 4. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy nem hiszed, hogy kijönne az orvos. Hát én a helyedben megpróbáltam volna..
2019. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál meg vizsgálatokon. Attól, hogy kijön szerinted mi változik mit tud csinálni mikor ő sem tudja mi bajom? Egyébként kaptam beutalót kórházba.
2019. okt. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!