Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mennétek a helyemben...

Ti mennétek a helyemben további vizsgálatra? 30F

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 hónapja írtam, hogy néha élénk piros vért találok a wc papíron.

Akkor sokan nyugtattak, azért elmentem körzeti orvoshoz

Elküldött sebeszetre, az megnézte nincs aranyerem

Most kedden csinált egy vekonybél tükrözést. Viszont csak 16cm mélyre hatolt a 25 helyett mert fájt

Bár bírtam volna de nem akart kínozni. Nyogtem mint egy hülye. Amíg vizsgálatra vártam 5 hetet egyszer se volt semmi a wc papíron. Most lement a vizsgálat megint láttam nagyon pici élénk piros vért. Azt mondta ha talalok menjek gasztrora csinálnak vastagbél tükrözést

Amúgy volt veber felé széklet tesztem is meg vérkép alapján is egészséges vagyok. Jobb félni mint megilyedni

És a sebész nem csinálta teljesen alaposan

De nálam lassan kezd átmenni ilyen hipohonderbe. Mondjuk ami tény az tény ott volt az a nagyon minimális véres pötty pottyok


2019. júl. 12. 11:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg ha lenne ilyen gond akkor kb majdnem minden alkalommal látni kéne valamit a wc papiron nem?
2019. júl. 12. 11:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha végbélberepedést sem látott az orvos, akkor érdemes további vizsgálatokra menni.
2019. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb utána járni és megnyugodni. Bár egy ismerősöm egyik reggel arra ébredt hogy tiszta vér a lepedő. A fenekéből jött. Férfi. Agyon vizsgálták. Mindenféle tükrözések. Nem derült ki semmi. Ennek már 3 éve. Nem ismétlődött meg az eset. No comment
2019. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!