Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki volt már vashiányos és...

Valaki volt már vashiányos és milyen volt, vagy vérszegény? Vagy lisztérzékeny?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni, ha van ilyen, hogy ő hogyan javult ki a betegségből, milyen volt betegségben lenni és utána, vagy esetleg praktikák :)

2019. okt. 4. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Fáradékony voltam és vashiányt állapítottak meg. A gyógyszer szorulást okozott, utána elkezdtem szedni spirulinát, chlorellát és zőld búzát. Három hónap után a vizsgálaton minden rendben találtatott.
2019. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Vashiányom volt régen. Sápadt es fáradékony voltam. Kaptam rá csokiízű vastablettát és attól meggyógyultam. :-)
2019. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem állandó vashiányom van, már gyerekkorom óta, a vérszegénységem miatt a mai napig nem adhatok vért például. Mellé van egy emésztőszervi autoimmun betegségem, ami jelentősen gátolja a felszívódást a beleimben, így nem sokat segítenek a tabletták és készítmények, sokáig szedtem őket semmi sikerrel. Igyekszem természetes úton bevinni minél több vasat, marhahús, spenót, magvak, kecsketej, tojás, stb. Néha rosszabb napokon nagyon fáradékony tudok lenni, de egyébként nagyban nem befolyásolja a közérzetem.
2019. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Hullott a hajam csomókban a vérszegénység miatt,berepedt a szám széle és hulla fáradt voltam a lépcsőn alig bírtam felmenni. Lisztérzékeny nem vagyok.
2019. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. A kecsketejben nincsen vas sőt a tej tojás spenót gátolja a vas felszívódását. Ha így táplálkozol nemcsoda ha hiányod van.
2019. okt. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!