Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek limfómás? 1éve és 9...

Lehetek limfómás? 1éve és 9 hónapja a hasamban 2 nyirokcsomó megnyagyobbodott.1.5cm 8 hónap múlva volt kontrol ct. Nem nőttek nem is mentek össze. Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy hónapja hőemelkedésem van.max 37.5.Eleinte megfázásos tüneteim voltak 1 hete meg emésztési panaszaim vannak helyette(hányinger, fejfájás, szapora pulzus, fáradtság, puffadás,1 alkalommal hasmenés)A vérvételem tökéletes lett. A hemoglobinom egy minivel alacsonyabb csak.De 2 hónapja rosszabb volt és már javult. Ma a nyakamon egy manulányi nyirokcsomót tapintott ki egy orvos (nem hematológus) én nem érzem, pedig figyeltem őket folyamatosan. A háziorvosom sem érezte. Hozzáteszem, hogy szétstresszeltem magam az utóbbi időben. Fogok menni hematológushoz csak több hetet kell várni.
2019. okt. 4. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárki lehet limfómás aki él.
2019. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan válaszára lettem volna kíváncsi aki átesett ezen a betegségen és vannak tapasztalatai. Szívrohama is lehet bárkinek.
2019. okt. 5. 06:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A hoemelkedeses tunetedre nem tudok érdemben mit mondani, viszont nekem jövő februárban lesz 2 eve h van ket megnagyobbodott nyirokcsomom, az egyik a nyakam kozepenel, a masik kulcscsont feletti árokban (ez általában eleg para). Többször is voltam uhun, nekem sem nőttek, de en is aggódtam rajtuk eleget es a mai napig szoktam. Szóval csak azt akartam irni, megnyugtataskeppen, h önmagában a megnagyobbodas nem feltétlenül limfoma. Meg annyi h nekem 1 cm alatti a méretük.
2019. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A nyakamon lévőt ma még egy orvos megnézte és nem érzett semmit. Tudom, hogy megnőhetnek és aztán úgy maradhatnak csak sajnos én is aggódom. Amúgy is nemhogy most, hogy más rünetem is lett. Bár a hőm mintha menne már le.
2019. okt. 7. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2019. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak bekaptam valami vírust valószínű plusz a gonosz főnököm kikészített. Nem vagyok limfómás. Csináltak ct-t és vettek vért is. Mondent rendben találtak már nem kell többet a hematológiára mennem. :)
2019. nov. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!