Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alig kapok levegőt, sípoló...

Alig kapok levegőt, sípoló hang, akkor hörgővel van gond vagy csak nátha?

Figyelt kérdés
Három hete fájt a torkom, majd kicsit benáthásodban, 1-2 hét alatt szépen meggyógyult. A torkom pár nap után megint összeszorult, de most nagyon, jelenleg alig kapok levegőt, sípolok, és ha köhögök semmi sem változik... Mit csináljak, hogyan gyógyuljak ki ebből végre?? Talán ami befolyásolhatta a teljes meggyógyulásomat előző héten, hogy elszívtam egy füvescigarettát, amit már bánok. Nem szoktam cigizni.

2019. okt. 6. 05:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy az egész eleje óta a mandulám mellett van egy kisebb tályog.
2019. okt. 6. 05:37
 2/8 anonim válasza:
53%
Hát én pl aszmás vagyok és az elején én is ezeket a tüneteket produkáltam. Szerintem menj el ki visgáltatni.
2019. okt. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tán el kellene menni orvoshoz.
2019. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Villámgyorsan menj el orvoshoz, mert így a legjobb úton haladsz egy kiadós tüdőgyulladás felé.
2019. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Házi orvosnál voltam előző héten és mondta sok tea, köptető, torokgyógyszer és kiírt 4 napra

Bár ez a sípolás utána kezdődött

Milyen orvoshoz kéne mennem?

2019. okt. 6. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza a háziorvoshoz, mert nem javult hanem rosszabbodott a betegséged. Lehet ír fel antibiotikumot és meghallgatja a tüdődet. Ő majd tudni fogja ha másik orvoshoz is kell fordulnod, akkor ad majd beutalót.
2019. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tüdőgondozóba kérj beutalót. Csináljanak egy röntgent
2019. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj a gégészetre először.

Mióta a háziorvos a tüszős mandulagyulladást sem vette észre nálam,én a gégészetre járok.

2020. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!