Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a mellkasom?

Miért fáj a mellkasom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja fáj a mellkasom, hol a bal oldalon, hol a jobb oldalon. Ha be kellene határolnom akkor úgy mondanám, hogy a mellem fáj. Nem folyamatosan, hanem 2-3 másodpercre megfájdul, majd elmúlik. Semmilyen más panaszom nincs. Nem magas, vagy alacsony a vérnyomásom, nem izzadom, nem zsibbad semmim, nincs légszomjam, nem fáj a levegővétel, nem csuklom, nem szédülök, nincs hányingerem, nem ver a víz sem, és lázas sem vagyok. Megfázva sem vagyok, nem köhögök, és nem folyik az orrom sem. Nem erőltettem meg, nem ütöttem be, és gyomorsavam sincsen. Holnap nyilván lemegyek az orvoshoz, de Ti ezek alapján mit mondanátok?



2019. okt. 6. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek alapján az orvos se fogja megmondani neked, hogy mi bajod van. Majd kivizsgál és megmondja.
2019. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!