Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Este 11 kor lefeküdtem, de azóta nem tudok elaludni rendesen. Remegek, kicsit émelygek, de csak ha behunyom a szememet és próbálok elaludni. Olyan, mintha erősen stresszelnék, de nem tudom, hogy miért. Egyszer már nyáron pontosan ugyanaz megtörtént. Holnap iskola, mit tegyek, hogy elaludjak?

2019. okt. 7. 02:45
 1/2 anonim válasza:

Mi a francnak fekszel le este 11kor? Ez a baj, addig legyél ébren, ameddig tudsz és akkor nem lesz gondod az elalvással.

Amúgy szeruntem túl sokat ittál.

2019. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ittam semmit. És máskor is ilyenkor fekszek le, 7-kor kelek , az 8 óra, ami pont elég. Amúgy napközben tudtam aludni, kicsit még mindig rosszabbul vagyok, de ha nem gondolok rá, akkor nem émelygek. Nem tudom, hogy ez mi lehet.
2019. okt. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!