Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehézlégzés, köhögés. COPD-s...

Nehézlégzés, köhögés. COPD-s lennék?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban vettem észre magamon, hogy mintha kisebb légszomjjal küzdenék.. Nem vészes, de terhelés hatására igen zavaró. Köhögök is, bár nem vészesen. Mindössze 18 éves vagyok, szoktam dohányozni, de nem napi rendszerességgel.. eléggé nagy rajtam most a para..

2019. okt. 8. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, asztma, atípusos tüdőgyulladás is, főleg, ha volt nemrégiben felsőlégúti megbetegedésed. A COPD a legvalószínűtlenebb ezek közül a korodat tekintve. De a cigit le kellene tenni, főleg, ha igazolódik esetleg az asztma. Előfordulhat sajnos azonban az is, hogy akár a szíveddel van probléma (terhelésre fulladás) bár a korod és a köhögés inkább ellene szól. Orvoshoz mindenképpen érdemes elmenni, bármi legyen is.
2019. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két hete volt mandulagyulladásom, abból úgy ahogy kijöttem. A nehézlégzés pár napja jelentkezett, viszont ha nem figyelek rá nem is nagyon érzem. A hurutos köhögés aggaszt leginkább, illetve a fáradékonyság..
2019. okt. 8. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a betegség szövődménye, a köhögés hetekig is eltarthat, de menj vissza a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet, mert hörghurut, tüdőgyulladás is lehet szövődményként.
2019. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reflux is lehetséges!
2019. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!