Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyik rokonommal ugyanaz a...

Az egyik rokonommal ugyanaz a háziorvosunk és megkérdeztem a rokonomat el mehetek e hozzá hasmenéssel? És azt válaszolta nem mert megsértődne vegyek be 4db széntablettát és holnapra elmúlik.

Figyelt kérdés
Tényleg megsértődik a háziorvos ha valaki hasmenéssel megy hozzá,és ha vírusos fertőzéstől van a hasmenésem????

2019. okt. 9. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha már kimutattad a vírust a székletedben, miért akarsz orvoshoz menni? Hogy megdícsérjen, milyen ügyes vagy?


Ha vírusos fertőzéstől van a hasmenésed, a terápia akkor is ugyanaz.

2019. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem sértődik meg a háziorvos, ha beteg vagy és elmész hozzá. Ne diagnosztizáld önmagad, hanem menj el hozzá.
2019. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat első miért te azért jársz háziorvoshoz,hogy megdicsérjen téged vagy azért mert beteg vagy.
2019. okt. 9. 09:22
 4/10 A kérdező kommentje:
EAmúgy meg elmegyek hozzá mert hőmelkedést is mértem.
2019. okt. 9. 09:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megsértődik, akkor le kell cserélni, mert sem igazolásra, sem táppénzre nem lehet tőle számítani.

Vírusos hasmenéssel nem lehet mást csinálni, mint otthon maradni, diétázni, széntablettát bevenni, és várni, amíg elmúlik.

2019. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már ott elakadtam, hogy miért kellett megkérdezni a rokonod, hogy elmehetsz-e a háziorvoshoz :S

Én akkor mennék orvoshoz, ha több napig tart és nem akar múlni, ha más komolyabb tünet is van mellette. De egy egynapos hasmenéssel még biztosan nem. Főleg azért, mert kellemesebb ilyenkor otthon, mint azon izgulni, hogy útközben hol csinálom össze magam. És általában 1-2 nap alatt el is múlik.

2019. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
wtf
2019. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Elképesztő micsoda kretén emberek léteznek.
2019. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És nekik is egy szavazatuk van!
2019. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez komoly? Ha úgy érzed orvora van szúkséged akkor menj el az orvoshoz. Mi köze ehhez bárkinek is? Nem vagy felnőtt ember, hogy el tudd dönteni? Az orvos egy szolgáltatás fizetsz tbt. A munkáját végzi. A kérdés ilyan mintha azt kerdeznéd megsertődik e a péksegben az eladó ha veszel tőle 2 túrósbuktát?
2019. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!