Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezeket a gyógyszerek bevehetem...

Áfonyamálna123 kérdése:

Ezeket a gyógyszerek bevehetem együtt?

Figyelt kérdés
Crohnom van és Salofalkot és Budenofalkot szedek. Most nagyon görcsöl a hasam. Bevehetek egy Buscopan forte-t vagy reagálnak a hatóanyagok, tudja valaki? A Googleben nincs erről semmilyen információ.

2019. okt. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Öszintén szolva én se tudom de a gyogyszerészek tudják, ha nem érsz el dokit vagy hasonlót, felhivhatsz egy patikát.
2019. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell se doki, se gyógyszerész. Minden gyógyszer betegtájéjoztatójában pontosan le van írva, hogy mely más szerekkel nem lehet együtt szedni. Csak figyelmesen el kell olvasni.


(Egy orvos)

2019. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ahelyett hogy cinikus vagy lehetnél inkább segítőkész, mint orvos. Nyilván elolvastam, a Salofalknál le van írva hogy reagál NSAID fájdalomcsillapítókkal, csak mint laikus fogalmam sincs hogy a buscopan annak számít e.
2019. okt. 9. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nsaid.
2019. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem lesz. Kedves doktor kollega! Ha orvos, akkor írta volna simán ezt! Ön is utánanézhetett volna, a kérdező segítséget kért, nem kioktatást.
2019. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg is írtam neki utóbb, szerintem eléggé egyértelműen, hogy nem nsaid.
2019. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!