Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet bajom attól ha öt éve...

Watkaráte kérdése:

Lehet bajom attól ha öt éve és négy hónapja lejárt Knorr gazdag májgaluska levest eszek?

Figyelt kérdés
Igazából már megettem csak érdekel.

#Knorr #gazdag májgaluska leves
2019. okt. 10. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2019. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öt év azért nem kevés. Tudtad, hogy lejárt, mikor megetted? Vagy csak utólag nézted meg?
2019. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a "minőségét megőrzi" felirat van rajta, és nem az, hogy meddig "fogyasztható", akkor nem. Valószínűleg az előbbi (az az a feltüntetett időpontig jó a minősége, de utána is fogyasztható, csak nem olyan finom), az instant cuccok nem szoktak megromlani.
2019. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

67-70 körül ettem olyan ételeket amik a világháborúban lettek a katonáknak vagy lakosságnak rendelve(kiosztva, raktárazva). Ma már rekeszizomsérvvel és ibs -el diagnosztizáltak és kezelnének ha engedném. Azonkívül néha felmegy a vérnyomásom, és volt egy infarktusom is.

Hogy mi okozta ezt a rengeteg szenvedést? Lehet az akkor megevett ételek!

2019. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1967.-70 körül
2019. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy vessző nem ártott volna mert ez így elég vicces :) kaphatsz egy hasfájást hasmenéssel. De ha erős az emésztőrendszered akkor lehet megúszod a dolgot. Az egészségedre mindenesetre biztos nem fog válni. Tápanyag és vitamin tartalma feltehetően 0. :) Milyen íze volt?
2019. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat és igen, tudtam hogy lejárt.:) Egyébként nem volt rossz íze.
2019. okt. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!