Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laza, izületekre, kopott...

Laza, izületekre, kopott porcokra a húsban gazdag étrend jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem
2019. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából a húsból a porcok amik hasznosak ilyenkor. Egyébként én inkább Chondrosulf + zöldkagyló kapszula kúrát tartanék.
2019. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

zselatint egyél.

először azt hittem marhaság, de olvass utána akár itt a gyakorin is, nagyon sokan ajánlották.

2019. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen izületeket, izomzatot erősítő gyógytornát is ajánlott lenne végezni. Keress fel szakembert.
2019. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a zselatin tényleg nem hülyeség.
2019. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen a zselatint én is hallottam, hogy még izületre kenve is használhat. Ám vitetott, hogy meg kell-e várni, hogy zselé legyen és úgy használhat vagy folyékonyan inni, netán csak por formában.

Jelenleg is járok gyógytornára, rekeszes fürdős kezelésre, ultrahangos kezelésre, de nem használ semmi. SZedek hial joint tablettát, béres proenzit....

Amúgy azt vajon hogyan lehetne kideríteni, hogy mitől alakult ki a porckopás, gyulladás? Nem küldenek el egy részletes vérképre.. :( Kihez forduljak esetleg maszekban?

2019. júl. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!