Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki lehet zárni a vakbélgyullad...

Ki lehet zárni a vakbélgyulladást 1 hét után?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést inkább kíváncsiságból írom és a véleményetek érdekelne.

A másik amire kíváncsi vagyok,hogy mit gondoltok ha a napokban kell megjönnie a menstruációmnak akkor lehet ennek a következménye egy olyan fajta érzés,mint mikor nagyon kell pisilni és a hugyhólyag már nyom.ezt érzem tegnap óta a jobb petefészkemnél,de nem fáj,néha pici tűszúrás szerűt érzek,de ez az egész érzés inkább kellemetlen.Olyan mintha meg lenne dagadva de tapogatva és látványra sincs megdagadva ott a hasam.Lehet hogy ciszta?

Köszönöm mindenkinek aki rászánja az idejét és kommentel!

És igen persze,hogy elfogok menni orvoshoz,ha ez a dolog nem múlik el esetleg a menstruáció után.



2019. okt. 13. 19:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült neked mi okozta ezt? Ugyanebben a cipőben járok egészen peteérésem óta (kb másfél hete) mozgásra szurkál tompán a petefészkemnél.. Nem volt más tünetem a nagy izguláson és félelmen kívül (ami nagyon enyhe hőemelkedést okozott nekem 37,1 fokot). Persze én is vakbéltől rettegtem de több ismerősömnek volt és azt mondták nagyon nem ilyen, plusz több eü-ben dolgozó ismerős is alátámasztotta.

Neked mensivel elmúlt?

2020. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!