Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiskoromban nem foglalkoztak...

Kiskoromban nem foglalkoztak a csipőficamommal, lépten-nyomon röhögnek, hogy "jogyan megyek". Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kacsázva is. Meg rossz a tartásom, meg kileng, kattog a csipőm, néha annyira, hogy le kell ülnöm. De ez nem vészes, de nem tudom, hogy miért jogosít fel bárkit. Észre sem lehet venni, de ha el kell mennem emberek előtt, 98 %, hogy ez lesz, hogy kiröhögnek. Még a saját szüleim is.


Mondjuk nem tudom, mi a jobban gáz, hogy úgy nézek ki mint egy gömb és kivihogok valakit, mert betegség miatt kicsit csámpásan megy. Vagy az, hogy kiskoromban nem tettek semmit, később geroncferdülésem is lett és nem tudok szebben menni, ennek ellenére nagyobb távokat is megteszek gyalog gond nélkül... Ha odanézek, akkor elfordul és elindulok, akkor megint nyerít...


Már fel sem veszem. De apámék is folyton gúnyolódnak, meg "xy is mondta hogyan mész és röhög", meg "biztos nem köszöntél nekik te mocsok azért". Utolsó suttyó parasztok.


Az nem baj, hogy apai ágon az összes nő, nagyon távoli rokon is csipőficamos. Akkor valószínűleg, hogy én vagyok a hibás...


2019. okt. 17. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el ortopéd orvoshoz?
2019. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen bunkók. Azt minősíti aki röhög. Értékes ember vagy, ne foglalkozz az ostobákkal.
2019. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Már a múltkor leírtad, ki lett itt tárgyalva! Hányszor írod le?!
2019. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bármit tudnának vele. Annyira nem vészes, hogy pritézis kelljen. Kiskoromban is azért nem foglalkoztak vele, mert "enyhe". De ez teljesen öröklődő sajnos, lányoknál főleg.
2019. okt. 17. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Te sem veszed a fáradtságot hogy elmenj orvoshoz ezzel, ezek után nem értem, miért vetted ezt a szüleid szemére.
2019. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*veted
2019. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jártam ortopédiára, kiírtak gyógytesire, ennyi...
2019. okt. 17. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj túllépni ezen ha úgysem lehet változtatni rajta. Nick Vujcsics kezek meg lábak nélkül él mégsem itt nyavajog.
2019. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust
2019. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!