Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek van valami...

Ha valakinek van valami elmezavara, betegsége és nem kezelték, nem foglalkoztak vele, akkor felnőtt korban lehet kezdeni vele valamit? Hol keressen orvost? Milyet?

Figyelt kérdés
Gyerekkorában azt mondták, hogy visszamaradott lesz a többi gyerektől (talán a kisgyerekkori sok kórház is benne van ebben), de tanulásban nem voltak problémái. Otthon sok veszekedést, balhét élt át, később az iskolában csúfolták testi rendellenessége miatt. Gondolkodása más, mint az átlagnak és a viselkedése is. Idegbajos, utál mindent és mindenkit, undorodik mindentől. 26 éves és ilyen. Nem is tudom elmagyarázni, hogy miért nem is "normális". A gondolatai nagyon másak. Milyen orvoshoz mehetne, hogy megállapítsák a bajt és gyógyítsák? Nem sima depresszióról van szó, itt más is van. Tudja, hogy valami nem jó, erre szeretne rájönni, hogy mi az.
2012. febr. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Az is a betegség része, hogy E/3 személyben beszél saját magáról?
2012. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ehhez semmi közöd, de így jobban le tudtam írni. De tényleg, ezt kérdeztem vajon? :S
2012. febr. 19. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Draga! A 26 evesnek irom: En csak attol szeretnelek megovni, hogy magadban diagnozist allits fel az orvosi nyelv 100%-os ismerete nelkül, orvosi papirok vagy masok elmondasa alapjan! Azert, mert nagyon fontos, h mit hiszel magadrol!!

En a helyedben nem mennek orvoshoz, mert "enyhebb" elmebajra nem tudnak meg mellekhatasmentes gyogyszert, pontosabban több a mellekhatasa, a lelki okokat meg csak elnyomod magadban, azok megmaradnak. Javasolnam magad kezedbe venni az eletedet, alternativ oldalakon körülnezni. Az ujkorklub.hu-t jo szivvel ajanlom! Az inspiralouzenet (kukac) gmail (pont) com -ot is, itt Joel atya nevü ember szövegei segithetnek megtalalni a "lenyegedet", na szoval keres ra, kukkanst bele! :) Kineziologia is segithet, es a Bach viragterapia. Utobbi szelid modon a növenyek energiajat jutattatja hozzad, ami igy ujra az eredeti tökeletes allapothoz jutathat, idövel. Bioenergetikus az energia, aura szinten segithet. Ha megismersz olyan termeszetgyogyaszt, esetleg pszichologust, akiben megbizol akiröl Te magad erzed ugy, hogy utana feltöltödsz, jobban erzed magad, ö neked valoban segitseg, akkor ö tud neked segiteni. A legfontosabb: minden szemely, szer csak eszköz, az utat neked kell megtenned, ez a Te feladatod!

Amugy nyugi, sokan vannak sztem az elmebaj es a normalis hataran - hol a hatar? Mi a normalis?...stb, de most ne elmelkedjünk. A kerdes mindig a hozzaallasod, döntesed! Akarj jot, szeretetet, tegyel erte es (talan lassan, de) jobb lesz! Ha ugy döntessz, sok sikert hozza!

Sok szeretettel!

2012. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja igen, agykontroll tanf-on hallottam (ez is egy jo modszer, ha tenni akarsz magadert!), de a hivatalos medicina szerint is, a sejtek ujratermelödnek, megpedig gyorsabban, mint gondolod. (Regi elpusztul, uj keletkezik.) Informaciot atadjak, de idövel az is lehet, h ez mar eddig is valtozott, es ezutan is valtozhat.

23.12

2012. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!