Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyagok vannak a torkomban,...

Hólyagok vannak a torkomban, igazából nem tudom őket megfogalmazni milyenek. Kb akkorák, mint egy nagy pattanás, most nem tudom, hogy azok fájnak e. Doki már nézett a torkomba, de nem tette szóvá. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Képet kérésre csatolok, elég visszataszító, de sehol nem találok róla semmit. Orvos segítségét is szívesen fogadom itt válaszban!
2019. okt. 18. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menny el füll-orr-gégészetre, szerintem lehet valami féle tályog vagy fekély esetleges gyúladás, doki többet tud mondani róla, irány az orvos
2019. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet légyszi.
2019. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Naaa neee! Szerintem neked akkor ugyan az van, mint nekem egy éve. Az én "hólyagjaim" (mai napig nem tudjuk, mik voltak azok) fehérek és rendezetlen alakúak voltak. Kezdetben csak kicsit fájt a torkom, majd egyre jobban eldurvult, a vége fele már alig bírtam enni, nyelni és a hólyagok is nőttek, s nőttek. Elmentem a helyi füll-orr gégészetre, ahol azt mondták, hogy öblögessem Listerinnel és elmúlik (hát nagyon nem talált), utána elmentem egy másik füll-orr gégészetre, ahol torokfájás elleni szopogató tablettát írták fel (hát nagyon nem talált).., mikor már nyelni is alig tudtam, elmentem egy harmadik helyre, ahol azonnal átirányítottak a Szent János kórházba.., ott egy kamerás csövet dugtak le a torkomon és kiderült, hogy nem csak a szájpadlásom környékén, illetve a látható helyeken van ez a hólyag, hanem végig a torkokban.., megállapították, hogy (elvileg) fertőző, ezért "karanténba voltam" (a lakásomban) és kaptam egy erős antibiotikumot, amitől 2 hét alatt visszahúzódtak (az akkorra már kritikus nagyságú hólyagok). Ezután visszamentem egy ellenőrzésre, ahol megnézték, hogy van-e még hólyag a torkokban.., volt egy pár, de pár napon belül azok is visszahúzódtak.., kb 1 hónap alatt gyógyultam ki belőle...(sajnos a füll-orr gégészek csak hátráltattak, mert nem vették észre a helyzet súlyosságát (pedig nagyon csúnya és undorító volt, meg is jegyezték, hogy még sosem láttak ilyet, (azt is hitték, hogy mandula gyulladás, de az nem lehetett, mert kiskoromban eltávolították a mandulámat))... A Szent Jánosba is csak azért irányítottak át, mert azt hitték, hogy valami fekély (amiben váladék van), amit ki kell vágni, hogy kijöjjön belőle az anyag, de nem az volt!

Ha hasonlóak a tüneteid és van még ezzel kapcsolatban kérdését, nyugodtan írj! És minnél előbb menj orvoshoz, mert ha az van neked is, ami nekem, akkor nagyon befog durvulni, nem vicces.

2019. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, ha gondolod küldj egy képet és összehasonlítom az enyémmel.
2019. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!