Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lett az arcom "egyenletl...

Miért lett az arcom "egyenletlen, göröngyös"? (Nem tudom máshogy megfogalmazni bocsánat. )

Figyelt kérdés
Az arcomon sosem voltak mitiszerek csak elvétve egyszer kétszer, csak a homlokomon, de ott mindig. Sima arcom van, de egyik napról a másikra durva tapintású lett. Nem tudom miért van. Olyan, mintha libabőrős lenne csak még nem annyira látszik, de egyre csúnyább.(még nem tűnt fel senkinek, de félek felfog) Mitől lehet? Mit csináljak?

2014. jan. 5. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
karácsonyi egészségtelen ételek, töménytelen mennyiségű cukor és zsír.
2014. jan. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Fürdés után is ilyen?Alaposan szappanozd be,mosd meg,töröld meg,utána is ilyen? Egy képet nem tudsz mutatni? A mitesszer fekete?Ha igen,gőzölj,aztán nyomkodd ki.:)
2014. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek nem mitesszerek.. csak olyanok.. de nem lehet kinyomni:| és fürdés után is ilyen lemostam szappannal.. és nem tudok képet küldeni, mert szemmel nem látszik .. mutattam anyának is, de csak tapintással érezte:)
2014. jan. 5. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ekcéma (nekem is van sajnos)
2014. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az ekcéma mitől van? és hogy lehet kezelni?
2014. jan. 5. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ekcéma genetikai betegség és számos kiváltó oka lehet annak, ha előjön. Olvass utána, rengeteg írás van róla, tekintve hogy ez az egyik legelterjedtebb bőrgyógyászati probléma. Vannak rá krémek, amikkel hatásosan lehet kezelni. A legtöbb szteroidos készítmény, ezek a leghatékonyabbak, viszont hosszú távon alkalmazva nem túl egészségesek. Úgyhogy érdemes más termékekkel próbálkozni. De ez csak egy tipp volt a részemről, hogy talán ez a bajod. Menj el bőrgyógyászhoz, lehet hogy semmi komoly...
2014. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha nem javul, akkor elmegyek :)
2014. jan. 5. 22:11
 8/8 A kérdező kommentje:
a kezemen is kijött.. csak azt vettem észre előbb hogy elkezdett hámlani.. akkor ez már tuti ekcéma?
2014. jan. 6. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!