Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Félek el menni vele orvoshoz...

Félek el menni vele orvoshoz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam az utlrulógián és hát kiderült hogy Candida akkor még azt hittem hogy egy ártalmatlan kis gomba de utána olvastam hogy miért szokott általában elö jönni és hát persze hogy olyanokat dob be amik miatt össze fosom magam ezért most félek el menni mert félek hogy kiderül valami komolyabb betegség ami miatt az egész életem el ronthatom. Volt már valaki ilyen helyzetbe? Mit tettetek?
2019. okt. 20. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Urulógián*
2019. okt. 20. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:
A candida egy igen elterjedt gombás fertőzés, ami kb minden második nőnek előfordul egyszer az életébe. nagyon ritkán utal másféle betegségre, persze mindenképpen kezelést igényel.
2019. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj hogy nöknél elterjedt férfiaknál annál kevésbé.
2019. okt. 20. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Férfiaknál is ugyan úgy előfordulhat, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2019. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor maradj otthon olvasd tovább a netet és félj rettegj. Ettől biztosan meg fogsz gyógyulni.
2019. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!