Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez velem?

Mi lehet ez velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon ideges vagyok...sajnos hipochondriával is küzdök így még jobban rá tudok görcsölni..:/ egy ideje mikor irok pl. a kezemben remeg az ideg...ilyen izom tikkelés figyelhető meg nem fáj csak érzem,és még látszik is ahogy összehuzódik az ideg és elernyed és ritmikusan ..de mindig mikor i

írok akkor figyeltem meg...magától nem szokta kisujj alatti rész tenyeremen oldalt..nem tudom mi lehet ez nagyon aggódok,hogy esetleg kori parkinson kór vagy pedig agydaganat... de mivel tanulok muszáj írnom,de mivel nagyon aggódok mitől lehet ez így egyre nehezebben megy tanulás is...24éves vagyok :/van esetleg mással is ilyen vagy ez egyedi? annyira aggódok,hogy már sokszor pánikrohamom van...mondtam anyumnak de mondta,hogy ezen ne aggódjak de már pár hete tart és én aggódok..kérem,akivel már volt ilyen irjon



2019. okt. 20. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne felkeresned egy pszichiátert.
2019. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24 évesen a parkinson kór 99,9%-osan kizárható....
2019. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
első...ha veled lenne, ilyen vagy lett volna nem tudom akkor is a másiknak ilyet mondanál e...örülj,neki hogy neked nincs ilyen bajod...második én is ebben bizok :( de hallottam esetet,hogy valakinek fiatalon előjött
2019. okt. 20. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok... az első nem írt hülyeséget, tényleg nem ártana felkeresned agy pszichiátert vagy piszchológust....


Sajnos a mai világban nem ritka a szorongás/pánik betegség :(


Én is azzal küzdöttem/küzdök....

2019. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak már nem tudom mit tegyek én csak ugy tudok tanulni ha jegyzetelek :( most akkor már soha életemben nem szabad tollat használnom? annyira csak velem van ilyen?:O
2019. okt. 20. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogy, a szorongás népbetegség... mindenkinek másképp jön ki...


Valaki remeg, valaki gondolkodni nem tud.


El kell menned orvoshoz és majd tovább küldenek.

De az tuti, hogy valami kiváltja... család, barátnő, önbizalomhiány stb..

2019. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nekem nem magától van ez,hanem írás után..irok és akkor elkezd mintha futkoznának bőr alatt azon a részen tenyeremben még látszik is egyébként aztán pár pillanat abba marad újra irok és megint...de csak mikor irok akkor...nem értem miért :s ilyen idegrángás szerű vagy szemtikkelés szerű nem fáj csak érzem..
2019. okt. 20. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szedj magnézium pezsgőtablettát... ha nem múlik el akkor orvos.
2019. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben :( azért bízok benne,hogy már mással is volt ilyen...és,hogy ez nem egyedi eset :( és nem komoly
2019. okt. 20. 19:30
 10/10 A kérdező kommentje:
anyukám monndta neki is volt ilyen és elmúlt magától ...de 2hónapig tartott nála
2019. okt. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!