Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rutin vizsgálaton szívbillennt...

Rutin vizsgálaton szívbillenntyü záródási problémát vélnek felfedezni. Tovább?

Figyelt kérdés
szóval a házi orvos vette és észre. de én semmit nem tapasztaltam hogy valami változás lenne a szervezetemben ezért nem is nagyon akarom ezt firtatni nem vagyok egy orvoshoz járó ember max akkor ha tényleg nagy probléma van. szóval ezzel a problémával érdemes elmenni orvoshoz vagy nem igényel kezelést. abból gondolom hogy nem nagy ügy hogy a doki nem adott semmi papirt semmi beutalót, csak menjek vizsgáltatni magam.amugy 29éves férfi vagyok

#vér #vérnyomás #szív #szívbillentyū
2019. okt. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni kardiológushoz, ő egy szívultrahang után eldönti, hogy komoly-e vagy nem.
2019. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
voltam ma igen, szerencsére helyben van kardiológia. azt mondta 4 szintje van a szivbillentyū romlásnak nekem 3. szinten van tehát beavatkozás sürgõs lenne. de sajnos mūtét után nem lehet többet eröltetni a szivet tehát munkámat is fel kellene adni. Hát egyenlõre biztos nem fogom firtatni a dolgot rengeteg pénzbe meg idõbe lenne egy mūtét. reméltem gyógyszerrel lehet kezelni de nem.
2019. okt. 22. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj: Én 50 felett vagyok, 2 éve volt szívbillentyű cserém. Azt mondod semmit nem érzel, de az orvos szerint 4 szintből a harmadikban vagy? Vagy Te vagy az Orvosod nem tud valamit, mert én 20 métert nem bírtam elmenni pihenés nélkül, és egyszerre 8 lépcsőt tudtam felmenni nagyon lassan pihenés nélkül pedig régebben sportoltam. Nem tudom mire gondolsz hogy hatalmas pénzbe kerül??? Én ugyan adtam valamennyit de volt betegtársam aki egy fillért sem adott mégis megműtötték. Nem volt kellemes, de különösebb fájdalmat nem éreztem, 4 hónap után visszamentem dolgozni, hetente 5-ször-7-szer körbekerékpározom városomat, súlyzózok, fekvőtámaszozok.Gondolkodj, Döntés a Tiéd!!!
2019. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!