Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Urológiai vizsgálaton a doki...

Urológiai vizsgálaton a doki benyúlt (prosztata vizsg) - majd arra a kérdésére, hogy. Inkább csak kellemetlen volt, de nem fájt - azt válaszoltam, hogy "nyomott eléggé" - de valójában fájt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Konkrétan a végbelem fájt (nem is kicsit). Öreg kövér doki volt - lehet, hogy nagy bumszli ujja lehetett?
2019. ápr. 20. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért kell az orvosnak hazudni?...
2019. ápr. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg.
2019. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az még a legkellemetlenebb volt, hogy az asszisztensnő (olyan 40 éves körüli) éppen pont a hátam mögött ült, amikor le kellett hajolnom...PLÁNE: fel kellett állnom egy sámlira, és onnan úgy a vizsgálóágyra könyökölni. A nőci, ha jó a szeme, felláthatott egészen a mandulámig (ja, mondjuk azt már kiszedték). Rohadtul kellemetlen volt. Emberség kérdése lenne, hogy másképpen csinálják ezt. Nem felTÉTlen csak azt kellene nézni, hogy a dokinak meg az asszisztenciának hogyan a legkellemesebb, legkényelmesebb.
2019. ápr. 20. 08:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Pl. egy függöny, vagy ezer más mód - hozzáállás kérdése lenne....nem feltétlen mindig azt megmagyarázni, hogy valamit miért nem....(bár nem tudom - kíváncsi is lennék, hogy mivel indokolnák)
2019. ápr. 20. 08:09
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyúltak belém már kb. 2-3 szor eleddig, de sosem ebben a pózban, hanem emberséges helyzetben Pl. sámlira még sosem állítottak ilyenkor, csak a padlón állva kellett hajolni. Úgy nézhettem ki, mint egy csillagvizsgáló (aki az eget "fényképezi"....ha értitek, mire gondolok).

És persze, nem volt senki a hátam mögött (a dokin kívül) ülő helyzetben meg főleg nem (pont szemmagasságban volt a célpont)

2019. ápr. 20. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Én biztosan nem engedtem volna a vén perverznek, hogy beledugja az ujját a seggembe aztán kérdezősködjön hogy milyen érzés volt. Undorító.
2019. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Maga a vizsgálat ("prosztata-masszázs") - az kell, hogy legyen (már amennyit én értek hozzá) - mert utána vizeletvizsgálat köv.- amiből info-t kap a doki.

Nekem csak azzal van bajom, ahogy legutóbb csinálták...a konkrét mód volt problémás (amint leírtam).

2019. ápr. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!