Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak az alabbi...

Mire utalhatnak az alabbi tünetek? 8 eves lanyomrol van szo.

Figyelt kérdés
Az utobbi egy evben tobb alkalommal fordult elo (kb 5-6szor) hogy ejjel rosszul lett (miota suliba jar kb azota van). Hasfajas, hanyinger, volt hogy hanyt is , es remeges! Reszketett,mint a kocsonya. Talan ez a legijesztobb benne. Altalaban almabol riasztotta fel. Tobbnyire hetvegen fordult elo. Es csak esze, de inkabb ejjel, nappal semmi! Hol virusra fogtam, hol tulevesre, zsiros kajara, vagy epp nem volt nagy wc-n... Most megint elofordult, voltunk most dokinal, pedig amugy masnap semmi baja sem volt. Nem mondott semmit, adott vervetel beutalot, uh beutalot. (Szeklete rendben. Eszik rendesen, bar valogatos, es azert nassol is. Szereti a csipos, fuszeres, eteleket. Sokszor rosszat almodik,beszel almaban. Szeret mozogni. Kicsit szorongosabb tipus,bar ez az utobbi idoben latszolag sokat javult) Kb ezek jutnak eszembe. Mar annyit gugliztam, es kulonfele betegsegeket talaltam... fekely,epeko, cukorbetegseg, inzulinrezisztencia, epilepszia, heliobakter... hat nem tudom, hatha valakinek volt hasonlo... be vagyok tojva ...
2019. okt. 21. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg jó lenne az iskolában körülnézni, hogy nem bántják-e.
2019. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább mentális betegség lesz, depresszió, szorongás, pánikroham stb
2019. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb, hogy stressz, szorongás az oka a panaszoknak.
2019. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Kellene egy beutalót kérni hasi ultrahangra!
2019. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, a beutalo mar megvan. Megyunk mindenkepp uh-ra. Amugy a nyari szunetben nem emlekszem hogy lett volna ilyen, talan a suli utolso heteben volt. Utana meg szeptemberben. Az elso alkalomkor azon sirt, hogy hogyan fogja bepotolni ha hianyzik... Tenyleg elgondolkodtato hogy mindannyian egybol a szorongast irjatok... Suli amugy kemeny, nem szereti, (legalabbis lecket irni utal) de jol tanul...
2019. okt. 21. 22:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Pánikroham.
2019. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Járhattok ezerféle vizsgálatra, de a lányod szorong. Inkább vidd el pszichológushoz, mivel elég kicsi hatással van az alap személyiségére.
2019. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelmű nagyfokú SZORONGÁS! Ne hagyd annyiban,mert súlyosbodhat. Valami bántja,vagy valaki! Nem történt valami változás mostanában? Családban minden rendben? Neten nem zaklatja valaki? Nézz utána,és beszélgess sokat vele hogy őszintén meg nyíljon. Férkőzz a bizalmába!
2019. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bakker, kepes ilyen durva tuneteket okozni a szorongas??? De most hogy igy ravilagitottatok, lehet igazatok van. Mindig is szorongos volt. Pl eveken at visszatartotta a szekletet. Mostmar azzal nincs baj, hala egnek. Sosem akar mashol aludni, egyszer aludt mamanal, reggelre hanyt..azota meg sem probaltuk.De ez igy csak most all ossze nekem.... Nem hiszem amugy, hogy bantana barki is, nagyon jo suliba jar, jo a tanitoja, az osztalytarsak is rendben vannak, sok baratja van. Igaz eleg nagy a kovetelmeny, viszont okos, megy neki a suli, csak otthon ne kelljen tanulni, mert az egy katasztrofa. Mondjuk eleg szigoru vagyok vele, ami a tanulast illeti, lehet lazabbra kell akkor vennem a dolgot. A hugara feltekeny, azt tudom, de azt mondja is... Sajnos nem igazan tudok vele kettesben lenni. :( Neten tuti nem zaklatja senki, neha szokott youtubozni, videokat nezni, de semmi durvat. Meseket meg Mollikat, Kicsomit :D :D Tv-ben is max meset neznek, de abbol is csak valogatva. Koszonom nektek, igyekszem meg tobbet beszelgetni vele...
2019. okt. 22. 08:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy konkrétan bántja valaki. Lehet, hogy csak gyengébb az idegrendszere. Nehezebben viseli a stresszt.

De azért egy alap kivizsgálása nem árthat. "Hátha" nem lelki a probléma!

2019. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!