Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegy elváltozás lehet...

Anyajegy elváltozás lehet jóindulatú is?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy sérülés után sokaknak kicsit másabb lett, esetleg feketés. Így jártam én is, de doki szerint nem igazán van vele baj, nem kóros. Más is járt már hasonlóan, lehet egy ennyire feltűnő elváltozás jóindulatú?

2019. okt. 24. 06:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval megsérült, megvágtam, aztán lett benne 2-3 hónapra rá egy fekete vonal, de bőrgyógyász 2x is látta, sérülés után, meg változás után is, elvileg rendben van...
2019. okt. 24. 06:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyajegy elváltozás lehet jóindulatú is. Sőt, legtöbbször jóindulatú. A változik, ismét meg kell mutatni szakembernek.
2019. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2019. okt. 24. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt kérdezted már, és akkor is megírtuk, hogy a bőrgyógyász látta volna, ha baj van vele. Sok anyajegynek változik a formája/mérete évek alatt, még sincs mindegyikkel baj.
2019. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!