Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális az efféle gyakori...

Normális az efféle gyakori megfázás?

Figyelt kérdés
Alapjáraton úgy gondolom, hogy erős immunrendszerem van mert általában maximum 3-4 évente szoktam egyszer egyszer belázasodni. Viszont minden évben a hideg időszakokban reggelente gyakran futok buszomra késés miatt és ilyenkor rengeteg hideg levegőt benyelek. Legtöbbször ilyenkor másnapra már fáj a torkom és sokat köhögök (gyakran zöld váladékosat) viszont ezen időszakokon kìvül a megfázás se gyakori nálam. Szerintetek ez normális? Esetleg utalhat valami problémára? Régebben sokat aggódtam, hogy Cisztás Fibrózisom van mert az gyakori léguti megbetegedéssel jár de ezen kívül nem szokott elofordulni és szerencsére tüdőgyulladásom se volt még soha. Válaszokat előre is Köszönöm! 21/F

2019. okt. 24. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Úgy gondolom nekem is erős az immunrendszerem, egyedül a megfázást tudom benyelni de sokszor. Hányhat mellett a család semmi, 3 méterre beteg valaki 3 nap és haldoklom. Szóval nincs baj szerintem. Meg a hideg gyengíti az immunrendszert főleg ha nyeled a hideget.
2019. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!