Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek mit jelentenek? Az orvos...

Ezek mit jelentenek? Az orvos semmit nem mondott.

Figyelt kérdés

Endometrium hyperechogen

Kp. Nagy uterus mellől


Tudom, hogy az endometrium az mi és azt is, hogy az uterus a méh, de mi az, hogy mellől és hyperechogén?


2019. okt. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

hyperechogén


Leírás: erőssen viszhangot keltő, ultrahang vizsgálatnál az ultrahangot erősen visszaverő



azt nem tudom jó-e vagy rossz..de biztos mondta volna a doki ha vmi gáz van..neeem?

2019. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is megtaláltam, arra lennék kíváncsi, hogy ez konkrétan mit jelenthet. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy mondta volna ha ez nem oké, mert megműtött de szarul.. Semmit nem javult az állapotom sőt rosszabb lett mint volt, mehetek másik orvoshoz, de az még sajnos 2 hét..
2019. okt. 26. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt találtam. Fent linkeltem. Kicsit zavaros, de vmi meszesedésről is ír, meg endometriózisrók stb. Ne ijedj meg, ink várd meg az orvos vélené nyét!
2019. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* Amúgy addig is, írj online egy orvosnak, akár többnek is, hátha válaszolnak. Jobbulást!
2019. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Endometriózissal műtöttek meg mással is, de úgy tűnik, hogy valamit elcsesztek, bent hagytak mert most még jobban fáj mint eddig, az a gyanú kezd kirajzolódni bennem, hogy adenómiózis lesz.. De hát nem vagyok nőgyógyász majd kiderül, csak ilyen állandó fájdalom mellett sok idő még az a 2 hét
2019. okt. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!