Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért marad nyoma az orvos...

Miért marad nyoma az orvos által felírt Phlogosam krémnek a makkom alján?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy be van gyulladva a makkom. Voltam urológián. Az orvos napi kétszeri kamillázást javasolt és Phlogosam krémet. A gondom az, hogy azt írja a krém, hogy vékonyan kenjem be (a makkomat kell nekem bekenni) és az első alkalommal talán túl sokat kentem és a makkom alján ottmaradt sok krém. Ezt fürdéssel lemostam és lejött. Viszont második alkalommal szerintem már nem kentem sokat, csak amennyit kell és mégis a makkom alján (ahol megtapadhatnak dolgok) most is ott van a krém reggel, alvás után. Oda van ragadva vagy nem tudom, csak vízzel jön le. Ez normális vagy valamit rosszul csinálok? Vagy mossam meg újra minden kamillázás és krémezés előtt (reggel, este kell), hogy lejöjjön róla az odaragadt/ottmaradt krém? Vagy nem lesz bajom így sem?

Eléggé pánikolok emiatt.



2019. okt. 30. 10:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!