Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibioticum normaflor nelkul?

Antibioticum normaflor nelkul?

Figyelt kérdés

Antibioticum

Szedtem az antibioticumot normaflor nelkul. És végig ment a hasam, majd amikor 4 nap után abba hgytam akkor még erősebben ment, Utána keztem el szedni a normaflort és minden reggeli felkelésnél megyek csak wc re de nagyon híg továbbra is.1 hete szedem. Szerintetek normális? Mit egyek? Mit csináljak?



2019. okt. 30. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj valami erősebb probiotikumot. A normaflore, csak egy féle tejsav baktériumot tartalmaz. Próbáld ki a Béres, vagy Jutavit probiotikumot. Ezek nem olyan drágák. Vannak persze jó drágák is, de nem biztos hogy jobbak! Sőt!
2019. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedj mást, Normaflore semmire nem jó.
2019. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Béres vagy a Jutavit probiotikum valóban jobb!
2019. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) szerintetek semmi gond? Vagy menjek orvoshoz? Vagy várjak még és szedjem a jjutavit probio6 ot
2019. okt. 30. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér az orvos és utána még mindig dönthetsz saját belátásod szerint.
2019. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!