Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbéltől fáj a hasam alatt...

Vakbéltől fáj a hasam alatt vagy felfázástól?

Figyelt kérdés
Szóval az egész tegnap kezdődött pisilés után annyira elkezdett fájni a hasam alja hogy semmire nem tudtam koncentrálni sem figyelni akkor vettem be fájdalom csillapítót majd utana semmit sem éreztem ...ez volt délután 17:00korul majd este 22:00kor ismét voltam pisilni majd utana annyira erős volt a fájdalom a hasam alatt h szó szerint egy pozícióban maradtam és abból nm tudtam megmozdulni ...azt hittem a falra maszok üvölteni tudtam volna az erős fájdalomtól sőt meg szédültem is tőle ...aztán félóra múlva elmúlt és most semmi bajom ...ha vakbellel lenne probléma az mindig kellene fájón nem csak fel órákat úgy tudom ...és azért gyanakszom a felfazasra mert mindig pisiles után jelentkezik ..de létezik hogy ennyire fájón a has egy kis felfazastol? Véleményeket és tapasztalatot kerek ...(mielőtt azt írjatok menj az orvoshoz ne ide írd ki stb csak elmondom hogyha mégegyszer jelentkezik a fájdalom menni fogok mindenképp )

2019. nov. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A felfázásnak szoktak lenni egyéb tünetei is, de lehet, hogy az lesz. Vakbél szinte biztos hogy nem.
2019. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod h nem a vakbel ? :)
2019. nov. 1. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Vakbél állandó fájdalom, gyomor tájékon kezdődik, majd levándorol alhas tájékra, McBurney pont érzékeny, hányás, hányinger, láz jelentkezhet, rosszabbodna.
2019. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább húgykő
2019. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Vesegörcs volt

2019. nov. 2. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ugye. Jobbulást!
2019. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!