Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázástól állandó vizelési...

Felfázástól állandó vizelési ingerre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már napok óta sűrűbben jártam WC-re, de most estére egyfolytában mennem kell, és a hasamban is diszkomfort érzésem van. Még soha nem voltam felfázva.

2017. aug. 8. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

először a házi módszereket ajánlanám:

reggelire 1 db nospa, kb. 20 perc után hat, utána menj wc-re, és így nem sz@rsz be a fájdalomtól pisilés közben.

mert felfázva olyan pisilni, mintha a hólyagotól a hugycső nyilásig tüzet okádnál... :)

aztán egy nagy adag csalántea lefőzése és napközbeni elfogyasztása javasolt, legalább 2 liter ebből.

ha este még mindig érződik, ajánlott egy jó meleg fürdő, és éjjelre szintén nospa...


ha nem múlna el ettől a házi kúrától...


mindenképpen orvos - háziorvostól esetleg elég egy urongin vagy hogy hívják, egy adagos tasakos gyógyszer, amit lefekvéskor kell meginni és elvileg egy éjjelen át hat.

(nekem nem hatott, de én már krónikus voltam)


és ha másnap még érződik, megint nospa, és inkább irány a nőgyógyászat vagy az urológia, és lehet, adnak antibiotikumot, amit aztán segít.


ez elmulasztja végleg.


ha nem, és rendszeresen visszatér, akkor CANDIDA diéta javasolt!!! (sokszor a candida okozza a felfázást, ami a sok édesség, pékárú fogyasztásának és a gyakori antibiotikum szedésnek a következménye. sokszor sz.e.x. után jön elő, és nászutas betegségnek hívják, de nem azért van, mert a vad nászban valami történik, hanem az is csak plusz terhelés. és bizony a candida a ludas)


de bízzunk benne, hogy csak akut, akkor a nospa és a sok folyadék segít.


tőzegáfonya is jótékony hatású, ha tényleg csak akut problémáról van szó.


egy-két nap alatt el kell múlnia.


a gyógyulás ideje alatt ajánlatos persze pihenni, és jó kis meleg takaróval a törzsedet betekerni.


jobbulást kívánok!

2017. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Nospára allergiás vagyok, de ezt a másik szert reggel mindjárt megveszem.
2017. aug. 9. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!