Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőembólia utáni tapasztalatok?

Tüdőembólia utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy hetet töltöttem kórházban, tegnap jöttem haza.

A kórházban már úgy éreztem, h minden rendben, de van egy kis fájdalmam. Valószínű, h normális és én parázok rá, de elég ijesztő.

Ha van itt olyan,aki szintén átesett rajta, örülnék, ha írna.



2019. nov. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyat, aki átesett rajta, ismerek, de nem hiszem, hogy írhatna. Ma vittem gyertyát a sírjukhoz. Neked jobbulást.
2019. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, pont egy ilyen kommentre vágytam egy 4 hetes babával az ölemben..
2019. nov. 1. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

# 1


Nem feltétlenül öl az meg, ez attól függ hogy hol és mellik ér záródott el. Ugyan ez a helyzet szívinfarktusnál is

2019. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod egy orvossal felvenni a kapcsolatot? Esetleg (maszek) röntgen, uh, CT, valami... Ez adna neked legbiztosabb választ.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj ❤️

2019. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Holnap, vagyis ma delután van időpontom a háziorvoshoz, már összeírtam a kérdéseimet is.

Tegnap este is fájt a hátam, nagyon megijedtem. De folyamatosan figyeltem, h mennyire kapok levegőt és nem volt gond, csak fájt.

Mert az esetnél ugye egyszerre volt az erős fájdalom és légzési nehézség.

Sztem is jobb lesz az orvos után, ha mindent át tudunk beszélni, esetleg továbbküld.

A kérdést azert írtam ki, mert annyira távolinak tűnt a hetfői időpont.

2019. nov. 4. 03:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2019. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, minden rendben.

Vigyázni kell, mert a legkisebb megerőltetés után is lehet fájdalom még néhány hétig és ez teljesen normális, h fáj.

Remélem, h mostmár minden rendben lesz.

2019. nov. 6. 14:27
 8/8 Bree11 válasza:

Szia!


Mik a tapasztalataid? Én 27 éves vagyok, 1 hónapja volt embóliám. Az elmúlt 1-2 napban megint vannak fájdalmaim. Neked megszűntek már?

2020. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!