Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Merckformin 1000mg tabletta...

Merckformin 1000mg tabletta mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Allergiát tudd okozni??

Tudtommal semmilyen gyógyszerre nem vagyok allergiás..

De gyógyszer fóbiám van ..

Félek h allergiás rohamot kapot tőle..


2019. nov. 4. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gyógyszer útmutatóját,vagy keress rá a neten .
2019. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már megtörtént.. Ennyi eszem nekem is van!

Személyes tapasztalokra lennék kíváncsi ..

2019. nov. 4. 16:23
 3/4 anarchy666 ***** válasza:
És mit ér a személyes tapasztalat? Ha valakit elütnek az úton akkor téged is? Ha valakinek volt melléhatása gyógyszertől akkor neked is lesz?
2019. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vérben a vas- és hemoglobin drasztikus csökkenését már 1 év után tapasztaltam, most 2 év után önhatalmúlag abbahagytam a szedést, mielőtt elpatkoltam volna. A gyógyszertájékoztató a gyártó számára nem hátrányos adatokat írja. A mellékhatásokról szóló beszámolókat nem közlik a hivatalos orvosi folyóiratok sem (hiszen a folyóiratok kiadását a gyógyszergyárak támogatják). Felhasználói kommentek vannak idegen nyelvű fórumokon én is a side effect beírásával találtam meg őket. Nem igaz a fogyást elősegítő hatás sem, én 2-3 kg-ot híztam. A háziorvosom feltehetően semminek néz utána az interneten, mintha az ő tudása végleges és megkérdőjelezhetetlen lenne.
2019. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!