Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Negyedik hete fáj a torkom és...

Negyedik hete fáj a torkom és rosszul vagyok, megfertőzödök újra folyamatosan?

Figyelt kérdés
Lakótársam gedhes folyamtosan és összefogdos mindent. Szeptember óta rekedt, köhög, taknoys, mert ovisok között dolgozik és ez megy egész évben...
2019. nov. 4. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Immunerősítő, higéniai szabályok betartása,esetleg fül-orr-gégész lenne jó.
2019. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a háziorvos olyan, hogy hogyan merészelsz odamenni és 39,3 fokos lázzal azt momdta nekem június végen, hogy menjek pszichológushoz, mert nem talál bajomat. Komolyan igaz.
2019. nov. 4. 17:19
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő nullán tartja be, kezet sem mos. Magam szedek vitaminokat, de ez ég világon semmi értelme...


Plusz amikor magam voltam ovis, általános iskolás, akkor is sokat voltam beteg, ezek a helyek fertők, de nem nonstop szeptembertől júniusig...

2019. nov. 4. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem beutalóköteles a fül-orr-gégész, azért írtam. De ha nálatok igen és p.cs a háziorvos az ciki. Nem tudod lecserélni?
2019. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én se jövök helyre, de én azért mert a munkahelyemen állandóan rám nyitják az ajtót ablakot mer a többi klimaxos..

Múltkor voltam dokinál kb kiabált velem hogy nem is vagyok beteg.

2019. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Engem úgyis hazaküldtek 2 éve, hogy csináljak terhességi tesztet, hiába mondtam... Este mentő vitt el...


Itt is ez van, meg hpgxan mersz visszamenni, ha nem javulsz meg, illetve egyáltalán minek mész oda... Elhiszem, hogy sok a kamus, de...

2019. nov. 4. 18:37
 7/8 A kérdező kommentje:

Reggelrr epment teljesen a hangom, nem bírok nyelni, nagyon fáj.. :)


Ez megy hetek óta, de biztos, hogy újra megfertőződöm...

2019. nov. 5. 06:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el fül-orr-gégészetre, beutaló nem kell, ott megnézik és kapsz rá megfelelő gyógyszert.
2019. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!