Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit rontok el hogy én folyamat...

Mit rontok el hogy én folyamatosan megfertőződök valamivel? Pedig összességében alig megyek el itthonról néha

Figyelt kérdés
Kezd már elegem lenni abból, hogy az egyik fertőzés, betegség elmúlik és szinte egyből jön a másik, másféle tünetekkel. Szinte mintha nem is lenne immunrendszerem vagy legalábbis a világ leggyengébb immunrendszere lenne bennem. Megfertőződök a nagy semmitől, alig mozdulok ki itthonról néha és mégis. Nagyon unom már hogy mindig van valami, folyton sz*rul vagyok valami hülye fertőzéstől, már élni sincs kedvem így. Amikor iskolába jártam ott voltak akik 4 év alatt egyszer nem voltak betegek, hát azért irigylem őket. Mi a francot ronthatok el ennyire én hogy ezt érdemlem?
2015. dec. 16. 09:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Többnyire vagy torokgyulladás náthával, vagy valami olyan fertőzés ami hasi bántalmakat, hányingert vagy hasmenést okoz
2015. dec. 16. 09:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pont az a baj, hogy szinte nem ér semmilyen hatás az immunrendszerednek esélye sincs megerősödni. kéne kicsit sportolni, sétálni a levegőn és szélsőségeknek kitenni magad. pl szauna.
2015. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a C-vitamin ennyire nem ér semmit, nincs rá hatással? Mert azt szoktam szedni azért
2015. dec. 16. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2-nek tökéletesen igaza van, az ember azt kapja el, amivel még nem találkozott és új a számára. Ha többet lenne emberek között, akkor sokkal több kórokozóval találkozna kis adagokban, ami ellen a szervezet tudna ellenanyagokat kialakítani úgy, hogy közben nem betegszik meg.
2015. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előttem szólók, az állandó otthon tespedés is okozhatja az immunrendszer gyengülését. De nem tesz jót az immunrendszernek az állandó alvás-deficit (még ha napi félóra mínusz, akkor sem), a friss levegőn való mozgás hiánya, az egészségtelen táplálkozás, a túlsúly, a stressz sem, hogy csak néhány okot említsek a sok közül.

Életmódot kellene váltani, sok mozgás a szabadban, sok kacagás a barátokkal, kevés stressz, sok zöldség-gyümölcs, sok alvás.

2016. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!