Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sürgős! Véletlenül Xiloxra...

Sürgős! Véletlenül Xiloxra alkohplot ittam, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Délután 5-kor fájt a fejem így bevettem egy xiloxot, de később sajnos elfelejtettem, és este 10kor megittam egy sört... Most megint kicsit szorít a fejem, és van egy kis hányingerem is... Nagyon félek... Lehet bajom? Nem szedek rendszeresen semmilyen gyógyszert, csak néha napján xiloxot fejfájásra...

2019. nov. 7. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz
2019. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosan? Sajnos hipochonder vagyok és pánikrohaimaim is vannak... Totál hülye voltam...
2019. nov. 7. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, valószínű már kiment a fájdalomcsillapító hatása, azért fáj a fejed, a sör is ratehet a dologra, a fájdalomtól pedig lehet émelygés hányinger...
2019. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a nyugtatást! Ment a zöld!
2019. nov. 7. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tudom miről beszélsz, de ha ez megnyugtat, én egyszer véletlen nyugtatora (panikroham) ittam egy doboz sort (annyira meg akartam nyugodni hogy valahogy elfelejtettem hogy bevettem és nem kéne rá inni, holott nem szedtem akkor se nyugtatót csak 2-3 alkalommal fel év alatt, azóta soha) és semmi bajom nem lett. Pedig ott fel óra se telt el a kettő között. És én is aggódtam miatta meg hipochonderkedtem hogy mentőt kellene hívni de nem kellett, kicsit könnyebben aludtam el. :D :) nem lesz baj!
2019. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj én is most így jártam. Fogíny fájdalomra ittam délelőtt egy xiloxot de nem használt aztán ittam egy sört 5ora felé,aztán 9 felé oblitettem egy jó nagy adag pálinkával és azt is leoblitettem egy sörrel. Most meg hirtelen úgy elalmosodtam és osszevisszabeszelek, ezért eszembe jutott, h mivan ha xilox meg dolgozik és akkor bírtam a gogliba, h xilox VS alkohol és mit ír ki? A xiloxot betiltottak számos országba a majkarosito hatása miatt halálos lehet. Jajj mondom kezdődik a panikroham gyorsan megnezem a gyakorikerdeseket és mit talok? Ezt
2020. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Basszus... nyugi.... Semmi baj nem lesz... csak ne csinálj belőle rendszert
2020. ápr. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!