Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gomba a péniszen?

Gomba a péniszen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos az lenne a kérdésem mi tévő legyek. A makkom tövében egy vékony sávban apró fehér gombák vannak. Nem viszket nem fáj, nem is éreztem, csak akkor jöttem rá hogy van amikor láttam. Nem voltam eggyütt lánnyal, nem tudom mitől lehet. (Lehet még ide tartozik, ritkán ha .... ilyen fehér váladék keletkezik, amit könnyen le lehet törölni. Nem tudom, erre van valami kenőcs vagy valami? Dec. 12-én megyek orvoshoz, addigra jó lenne eltűntetni, előre is k.
2019. nov. 8. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem látatlanban neked ilyen van:


[link]


De ne aggódj miatta nem veszélyes. Ha nagyon zavar ellehet távolíttatni, lézeres kezeléssel. Maszek bőrgyógyász biztos letudja szedni, állami nem tudom.

2019. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!