Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért "hörgök"?

Miért "hörgök"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam orvosnál, de csak annyit mondott, hogy ez vírus és vegyek köptetőt. Hallom levegővételkor ill kifújáskor ezt a fura "hörgő" hangot, akkor is ha az orromon veszem a levegőt. Nekem ez nagyon furcsa és ijesztő, 30as vagyok de soha ezelőtt nem tapasztaltam még ilyet. Veletek előfordult má ilyen?

2019. nov. 9. 01:10
 1/8 aparalyza ***** válasza:

Beteg vagy, sok a letapadt váladék.

Köptető csak kb 2-3 nap múlva hat rendesen.


Igen, betegen én is "sípolok".

2019. nov. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, sajnos az a betegséggel jár.

Nekem is rengetegszer volt már. Kellemetlen.

Használj köptetőt és valóban jobb lesz. Vagy ha van esetleg inhalátor valakinek a családban, salvus vízzel is lehet inhalálni, az is felszaggatja.

2019. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Bronchostop-tól valóban javulni látszik. Kár, hogy vacak íze van. :)
2019. nov. 9. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Előfordult má ilyen? Nem én megtanultam magyarul már az általánosban.
2019. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szóltál, valóban elírtam. Sajnos ezen utólag nem lehet javítani.
2019. nov. 9. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
4. Elég siralmas, hogy Neked az az 1 lemaradt betű volt a lényeg, nem pedig a kérdés. Te biztos soha nem írtál el még semmit, gondolom... Nem is értem, hogy az ilyen emberek miért válaszolnak, ha csak offolni tudnak.
2019. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, még sosem írtam el semmit. :) Mi olyan furcsa ebben a tünetben? Hörghurutnak hívják.
2019. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet mindenki DR. BUBÓ, hogy tudja. Főleg, ha még SOHA nem járt úgy! Viszont úgy látom egy hibátlan emberrel állunk szembe, aki ráadásul helyesírás szakértő és mindenttudó. 😂
2019. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!