Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, mit tegyek?

Nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam buliban, és beleittam olyan emberek italába akiket nem ismerek, és valószinűleg drogoznak. 1 hete körülbelül megfázás szerű tüneteim vannak, előfordult láz is.Aztán hirtelen elmúlt,megint jobb lett. Rákerestem amit észleltem magamon és kihozta a HIV vírust. Tudom nem lehet elkapni közös pohár vagy üveg használatból de azt is írja, hogyha a fertőzött személy szájában vérzés áll fent létrejöhet a fertőzés. Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom kitől kérhetnék segítséget a családom hipohondernek tart, és nem mennek bele abba hogy kivizsgáljanak mert szerintük hülye vagyok hogy ilyeneket képzelek. 17/F
2019. nov. 9. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A családodnak teljesen igaza van!
2019. nov. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

1. Normális ember nem iszik bele másik italába.

2. A HIV-nak ilyen rövid idön belül általában nincs még semmiféle tünete.

3. A háziorvos tud HIV tesztet készíteni.

2019. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, hogy beleiszol más italába, és hogy ilyeneket képzelsz. Ennyi erővel az is lehet, hogy a CIA elrabolt, és beoltottak feketehimlővel. Ja, nem is.
2019. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mononukleózis?
2019. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg az vagy. Megfáztál kicsit aztán ennyi történt. A hív fertőzést így nem lehet elkapni kezdjük ott. De aki elkapja más úton annak sem ilyen hamar jelentkeznek a tünetei szóval ezt felejtsd el. Legközelebb ne.igyál bele mások italába. Most meg öltözz fel, igyál meleg teát és c vitamint. No para kisasszony nem vagy hív fertőzött 100%!!!
2019. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A HIV vírus nem élné túl ilyen környezetben, levegőn szárad percek alatt, az alkohol pedig azonnal megsemmisíti. No para, most ilyen szezon van, mindenki picit beteg.
2019. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!